piątek, Lipiec 28, 2017

Redaktor naczelny:

Redaktor naczelny oraz współtwórca serwisu.

Redakcja:

Pomysłodawca, jeden z założycieli, 19 latek, kreatywny i pełny pomysłów. Lubię towary, inglisz, rocka cocka i to nie był kurachen.
Jeden z pomysłodawców i założycieli, lat 18. Na co dzień uczeń informatyki, a po zajęciach człowiek szukający spokoju. Zainteresowania: youtube, gry, programowanie oraz pani rozdająca kuferki w programie "Jaka to melodia?".
Życiodajny owoc lotosu niosący szczęście i radość. Jeden z założycieli, 18 latek, kreatywny oraz pełny pomysłów. Lubię szanty, jodłowanie i irlandzką muzykę ludową.
Uczeń LO, lat 17. Kiedyś zagrajmer, dzisiaj zwykły gracz. Lubi od czasu do czasu skleić kilka słów. Pasjonat grafiki komputerowej, bez zdolności plastycznych (od których ma swoich ludzi). Najchętniej rzuciłby wszystko i wyjechał w Bieszczady, ale ciężko tam o stabilne łącze, damn.
17 latek. Lubi od czasu do czasu pobawić się w grafikę czy też montaż. Sneakerhead, forever young, znawca mody, zagrać w jakąś giereczke też lubi. Dużo mówi, mało robi. Swoją przyszłość mocno wiąże z youtube xoxo.
17 Lat. Uczeń technikum. Sneakerhead lubi się dobrze ubrać oraz pograć w gry typu FPS oraz Strategie.