UDOSTĘPNIJ

Marina Joyce wzywa pomocy?

O YouTuberce Marina Joyce jest coraz głośniej w internecie. Na zagranicznych forach i portalach zaczęto rozpisywać się o tym jak bardzo zmieniła się modowa YouTuberka. Wszystko zaczęło się od dziwnych zachowań dziewczyny. Na niektórych vlogach zaczęła zachowywać się jakby była pod wpływem narkotyków, na jej ciele możemy dopatrzyć się wielu siniaków, a jej makijaż choć zawsze był przesadny teraz szpeci jej twarz. Ludzie zaczęli doszukiwać się większej ilości problemów młodej kobiety. Wczoraj na YouTubie pojawił się filmik, który zebrał wiele faktów i złączył je w całość. Możecie zobaczyć go poniżej:

Czy Marina Joyce potrzebuje pomocy? Możliwe, że jest to bardzo dobrze zaplanowana kampania, która ma na celu rozreklamować kanał. Niestety mimo takich spekulacji istnieje wiele innych teorii. Jedna z nich to narkomania, a wszystkie jej objawy strachu i desperacji wywołane są przez spożywanie substancji odurzających. Oznaczałby to, że jej nic nie zagraża z zewnątrz, lecz narkotyk niszczy ją w środku. Kolejną teorią jest, że została uprowadzona, jest bita i gwałcona(?). By nie tworzyć publicznego szumu była zmuszana przez wiele tygodni do tworzenia filmików wideo, lecz w nich udawało się przekazać pewne znaki. Mogliśmy zobaczyć livestream, w którym pokazała, że jest zagrożona. Niepokój również wywołało to wideo:

Najnowsza informacja to filmik z Twittera, w którym krzyczy, żeby ludzie nie przychodzili na spotkanie z nią, które zorganizowała. Mówiła również, że ktoś ją goni:

Sprawę pozostawiamy Wam do interpretacji. A Wy co sądzicie?