UDOSTĘPNIJ

Jeden film, który spowodował groźby śmierci

Słowa które opisał jeden z najpopularniejszych YouTube’rów na całym świecie, czyli Felix „PewDiePie” Kjellberg: YouTube staje się dramatycznym pokazem gdzie każdy próbuje wrzucić swoje dwa centy żeby zyskać dwadzieścia. Tak też się stało, że powstało kolejne miejsce na polu bitwy, tym razem atakiem na osobę z Autyzmem. Groźby Śmierci przez jeden film?

LeafyIsHere który prowadzi swoją działalność w formie „Gameplay Commentary”, gdzie jest najpopularniejszą w swoim dziale, wstawił na kanał film który bez wiedzy na temat poszkodowanego czyli TommyNC2010, spowodował wielką burzę, która doprowadziła Tommy’ego do płaczu. Pod swoim filmem, który Leafy wykorzystał do swojego materiału, Tommy wyłączył jego ocenianie ze względu na falę łapek w dół, ale nie tylko pod tym materiałem można zobaczyć  dużą ilość negatywnych ocen, w tym groźby śmierci pod filmem słowami „Zabij się”.

Sytuację postanowiła skomentować rzesza ludzi która nie była zadowolona z twórczości Leafy’ego gdzie znęcał się internetowo nad mężczyzną, który żyje z autyzmem. Swoją opinię na temat aktualnej dramaturgi udostępnił także h3h3Productions, co spowodowało to wielkim atakiem na Leafy’ego, a także na osoby, które nie mieli związku ze sprawą, ale mają styczność z „cyber-gnębicielem”, przykładowo Pyrocynical.

Wszystko zakończyło się tym, że Leafy przeprosił wszystkich jak i samego Tommy’ego za swój materiał, który bez jego świadomości ruszał do przodu rzucając się na innych nie zwracając uwagi na ich reakcje.