UDOSTĘPNIJ

GIMPER vs ATOR

W dniu dzisiejszym o godzinie 10 rano Tomasz Andrzej Działowy zamieścił odpowiedź na “TAK – Pozwałem GIMPERA”, którego historie możecie zobaczyć w poprzednim naszym artykule. Materiał, który możemy zobaczyć jest ripostą na zarzuty Krzysztofa Woźniaka, kolejnymi dowodami, tym razem ze strony Tomka. Głównymi ciekawostkami z filmiku są fakty, że rozmowa Krzysztofa z Martą Borucką okazała żartem spreparowanym przez Tomasza i Marte, więc teoria „zniszczenia” mogłaby być nieprawdziwa. Najnowszy film „GIMPER vs ATOR” poniżej:

Ator nie chce spotkać się z Gimperem?

Tomasz Działowy w powyższym filmie często powtarzał, że Ator jednak nie chciał się z nim spotkać, tak jak to mówił Krzysztof w swoim filmiku. Kontrargumenty wydają się oglądającym po części sensowne, jednakże nie zgodzili się w kilku kwestiach. Między innymi z usunięciem filmiku przez EPIC MAKERS, które według Krzysztofa zrobiło sobie niezłą reklamę – Tomasz zaprzeczył i oświadczył, że jego partnerstwo usuwało materiały z automatu. Komentują też obraźliwe stwierdzenia w stronę Atora, z nich Tomasz się nie tłumaczył. Nie przytaczamy wspomnianych komentarzy, ponieważ są zbyt wulgarne, możecie sami je przeczytać pod powyższym filmem na YouTube.

Screeny z filmiku Gimper vs Ator

Krzysztof Woźniak nie zgodził się ma mediacje
(Kliknij żeby powiększyć)
Łukasz Samoń z Atorem w rozmowie
(Kliknij żeby powiększyć)
Łukasz Samoń z Ator
(Kliknij żeby powiększyć)
Ator obraża Ignacego
(Kliknij żeby powiększyć)

Kto ma racje?

Pamiętajcie, że zdanie musimy wyrobić sobie sami. Ciężko określić kto ma racje, ponieważ nie znamy tej sytuacji tak naprawdę, a przyglądamy się niej tylko z boku. Drama, która ma teraz miejsce jest tylko wykorzystywaniem wizerunku i swojej popularności do krytykowania i obrzucania wspomnianym błotem innych, a widzowie, czyli my wykorzystywani jesteśmy jako broń do masowego obrzucania bluzgami. Co powinniśmy zrobić? Nic. To nie nasza sprawa. Kogo interesują dramaty ma szanse się poprzyglądać, może przeżyć, ale nie powinien oceniać źle ani dobrze nikogo.

Brutal wrzucił film, w którym poruszył temat pozwu Aktualizacja 14:40 18.03.2016

Jacek Gadzinowski odpowiedział na facebook’u Aktualizacja 16:48 18.03.2016

Jack postanowił rozwikłać wątpliwości Krzysztofa, który zastanawiał się dlaczego filmik wjazdu na chate do Gimpera został usunięty. Zamieścił post na facebook‚u. „Zostałem wspomniany w dniu wczorajszym tj 17.3. w pewnej odbywającej się właśnie „dramie”. Dla nie wtajemniczonych jest to publiczna różnica zdań między 2 osobami, twórcami video YT wygłaszana publicznie najczęściej w formie nagrania video.

Jacek Gadzinowski tłumaczy się z oskarżeń Atora

Gimper dodał sprostowanie na fanpage’a Aktualizacja 19:58 18.03.2016

Trochę się przespałem, więc jeszcze krótko o tym, o czym zapomniałem powiedzieć na filmie.

Gimper dodał swoje 5 groszy

Boxdel nie obrał żadnej strony w tym konflikcie Aktualizacja 20:37 18.03.2016

Michał Baron zamieścił kolejny materiał, w którym neutralnie się wypowiedział na temat dramy i zalecił obrać którąś ze stron i nie wyzywać się wzajemnie. Wspomniał też komentarze grożące między innymi pobiciem.

MLG, animacja kontrargumentując film Gimpera Aktualizacja 22:41 18.03.2016

Popularność tego filmiku rośnie coraz szybciej a wnosi dużo do sprawy. Autor zaprzecza o automatycznym usuwaniu postów przez Agorę, współpracę z 90% YouTuba i kosz dla Heshera.

Ator nagrał kolejny filmik w odpowiedzi na słowa Gimpera

Ator w kolejnym już filmiku w tej sprawie tłumaczy zachowanie się Agory. Twierdzi iż usunięcie jego filmu nie było to automatyczne a ręczne oraz zaplanowane z tego powodu że poruszyło to ludzi. Jednak w kolejnym swoim filmie wolał już nie ryzykować podobnej sytuacji, a nawet tego iż przez to mogą mu usunąć kanał. Zdecydował się przywoływać jedynie zdjęcia komentarzy Gimper’a, przyczyny usunięcia filmiku itd. czyli dowody które nie są dla niego zagrażające.  Jak sam Ator mówi „Dla mnie jego film to przyznanie się do winy i próba wytłumaczenia że mu wolno”. Zdaniem Atora Gimper próbuje brać swoich widzów na litość opowiadając o chwilowych stanach depresyjnych. mówi także o tym że ich mediacja została zaproponowana dopiero po złożeniu pozwu do sądu. Ator twierdzi że chce się z Gimper’em dogadać ale nie pozwoli na to opóźnianiem rozprawy sądowej. Co na to Gimper? Czekamy na jego odpowiedź.