UDOSTĘPNIJ

Remi Gaillard to pierwszy internetowy prankster na świecie. Sam schemat jego filmów jest bardzo podobny do Wardęgi, a raczej filmy Wardęgi są bardzo podobne do jego, ponieważ on sam na YouTubie nagrywa już nieprzerwanie 8 lat. Jego największym prankiem było niewątpliwie przebranie się za piłkarza FC Lorient na finale Pucharu Francji w 2002. Gdy ów drużyna wygrała, ten jak gdyby nigdy nic przebiegł koło ochrony i zaczął świętować z innymi piłkarzami! To nie koniec, ponieważ gdy poszedł razem z nimi odbierać puchar, otrzymał gratulacje za zwycięstwo w meczu od samego prezydenta Francji Jacques’a Chiraca!
Żadna ochrona nie stanowiła dla Remiego większej przeszkody, on sam pojawiał się wielokrotnie na zawodach sportowych, teleturniejach a nawet zjazdach polityków! Poniżej film na którym wszedł jako zawodnik na zawody kulturystyczne, raczej nie będziecie mieli problemu z poznaniem, który to on.

Pranków tego pokroju nie zobaczymy u Polskich youtuberów. W tytule strony jest napisane, że jest pierwowzorem Wardęgi, dlaczego?

Remi Gaillard policja 2013 r. Maj

Wardęga policyjny trener 2013 r. Czerwiec

Remi Gaillard sumo 2008 r.

Wardęga sumo 2012 r.

Oczywiście filmiki Wardęgi nie są całkowicie skopiowane z kanału Remiego, ale jeśli zapoznacie się z jego kanałem znajdziecie jeszcze więcej podobieństw.  Życiowym mottem Remiego Galirada jest  „C’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui!”, co oznacza: „Robiąc cokolwiek, stajesz się kimkolwiek!” można to również przetłumaczyć na „Robiąc byle co, stajesz się byle kim!”. W odmętach internetu napotkałem się na bardzo dobrze opisujący go komentarz, który pozwolę sobie tu zacytować:

Niewiem kto jest większym hardcorem On, jego Kamerzysta czy jego Prawnik!

Kanał na Youtube: Remi Gaillard

Fanpage: Remi GAILLARD

Strona internetowa: nimportequi.com/pl