UDOSTĘPNIJ

ja850 czyli Marcin Kamiński

Nazywam się Marcin mam 23 lata ,obecnie mam kategorię inwalidzką znaczną ,mam rentę i stwierdzono u mnie schizofrenię.” – pisze ja850 na forum o schizofrenii. Jest to ta sama osoba, która nagrała jeden z popularniejszych filmików w internecie o nazwie „Szukam Dziewczyny Która Szuka Chłopaka”.

Filmik doczekał się wielu przeróbek, najpopularniejszą jest Nauka miłości autorstwa Cezika:

Ja850 został wyśmiany przez internautów. Nikt z piszących obraźliwe posty nie przypuszczał, że twórca jest chory na schizofrenię. Garstka osób jeszcze w roku 2008-2009 znalazła jego post na forum i próbowała uświadamiać ludzi, jednakże informacja dotarła do niewielu. Ja850 oprócz umieszczenia wyżej wspomnianego filmiku, umieścił inne równie absurdalne produkcje z dziwnymi tytułami. Historia Marcina Kamińskiego zaciekawiła wiele osób na przeróżnych forach. Już w 2008 roku zaczęto plotkować o tym, że autor „Szukam dziewczyny która szuka chłopaka do wspólnego uczenia” popełnił samobójstwo. Wątpliwości zostały rozwiane po tym, jak Ja850 założył nowy kanał na YouTube i zamieścił tam nowe filmiki, głównie z psami.

Marcin Kamiński – Plotki o śmierci

Po założeniu kanału Marcin dobrze wiedział o komentarzach z przeszłości, dlatego wrzucił filmik zatytułowany: „te moje filmiki pod pseudonimem ja850 były złem przepraszam was kochani„:

Autor poczuł się winny tego co się stało, prawdopodobnie nie miał dostępu do starego konta i nie mógł usunąć starych filmików. Historia jednak się nie kończy. Ostatnią aktywność w internecie jaką możemy zobaczyć był to komentarz z jego filmiku. Od maja 2015 roku do teraz chodzą plotki, że schizofrenik popełnił samobójstwo. Nie jest to potwierdzona informacja i miejmy nadzieje, że nieprawdziwa.

Dodajcie mi wiary że uda mi się w życiu ,że mi się ułoży że mi zlikwidują kategorie inwalidzką ,chciałbym mieć w sobie wiare że będzie dobrze a jej nie mam ,jak ją mieć” – Marcin Kamiński 2008 rok.