UDOSTĘPNIJ

Abstrachuje i ich pierwszy odcinek „Co mówią: GIMBUSY” lub „Co mówi: TYPOWY SEBA” pamięta każdy internauta. Dziś te odcinki mają po ponad 5 milionów wyświetleń, a ich kanał na chwilę obecną subskrybują 2 miliony osób, co czyni ich drugim największymi YouTuberami zaraz po Wardędze. Ale kim są i skąd się wzięli? Na YouTubie pojawili się w 2012 roku i praktycznie od razu osiągnęli sukces, ponieważ ich pierwszy odcinek w 4 dni zobaczyło prawie 400 tysięcy osób! Ich film pojawiał się na największych Polskich portalach rozrywkowych, w tym na joemonster.

AbstachujeKanał Abstrachuje prowadzony jest przez Roberta Pasuta, Rafała Masnego i Cezarego Jóźwika. Po swoim wielkim debiucie na YouTubie nie spoczęli jednak na laurach i poza YouTube’em można było ich spotkać również w telewizji, gdzie gościnnie wystąpili w programie „Pytanie na Śniadanie”.

Abstrachuje w Telewizji

Zdjęcie z występu w 30.04.2013
Zdjęcie z występu w 30 kwietnia 2013

Cały występ w programie

Zdjęcie z występu 16 września 2015
Zdjęcie z występu 16 września 2015

Cały występ w programie

Ale to nie koniec ich występów w telewizji, mówiono o nich nawet w wiadomościach.

Poza tymi najpopularniejszymi wystąpieniami, często można ich zobaczyć w reportażach o YouTuberach i relacji z meet up’ów.

Początkowe ambicje kanału Abstrachuje?

11
W wywiadzie dla natemat.pl
Abstra o robieniu filmów
W wywiadzie dla natemat.pl

W wywiadzie z 2013 roku, mówili że po opublikowaniu pierwszego filmu mieli dać sobie parę tygodni i jeśli przez ten czas nie zdobędą pod nim 10 tysięcy wyświetleń, odpuszczą nagrywanie. Pierwszy odcinek osiągnął ogromny sukces, jednakże nie byli jeszcze świadomi, tego co wydarzy się w przyszłościKiedy wyszedł ten wywiad był to faktycznie okres, w którym Niekryty Krytyk wiódł mogłoby się wydawać niemożliwy do doścignięcia prym przez przez stosunkowo młodą grupę Abstrachuje. Jednak z perspektywy czasu ich ciężka praca doprowadziła ich, do sytuacji gdzie nie dość że dorównali mu, to praktycznie dwukrotnie prześcignęli go w subskrypcjach i wyświetleniach.

Abstrachuje dziś

13
W wywiadzie dla natemat.pl

Abstra są drugim największym Polskim kanałem na YouTubie. Nagrywane stało się dla nich głównym źródłem zarobku, dla którego przerwali studia i rzucili dotychczasową pracę. Jeszcze 3 lata temu ich filmy na YouTubie powstawały w ten sposób: Dziś mają już własne biuro, w którym się spotykają aby omawiać pomysły na nowe produkcje, w przeciwieństwie do knajpki mogą tam przechowywać niezbędne rzeczy do pracy jak kilof, wypchane zwierzęta i ogromną głowę misia, co zresztą widać na zdjęciach poniżej:

2123242526Jednak nagrywanie na YouTubie to nie wszystko, grupa ta otwarła swój własny klub nocny w Warszawie, nazywa się BAL i codziennie odwiedza go setki ludzi.

bal1bal2

12733981_476980422503266_4054129037328597175_nGdzie można ich znaleźć?

Grupę Abstrachuje możecie znaleźć pod tymi linkami

Kanały na Youtubie: AbstrachujeTV i AbstrachujePLUS

Fanpage : Abstrachuje Facebook

Instagram: Abstrachuje Instagram

Koszulki: AbstraWear

Snapchaty:

  • Abstrachuje TV – abstrachuje
  • Czarek Jóźwik – czarekj
  • Robert Pasut – rpasut
  • Rafał Masny – rafalmasny

Klub Bal:

Nowogrodzka 31
Warszawa